صفحه اصلی / خریدار کتاب دست دوم

خریدار کتاب دست دوم

ابراهیمی: خریدار کتاب دست دوم در محل

خریدار کتاب دست دوم (باطله) یا (Used Books) یکی دیگر از خدمات فوق حرفه ای شرکت بازیافت ابراهیمی است. مجموعه ابراهیمی خریدار کتاب دست دوم است و هر نوع کتابی که داشته باشید را با قیمت مناسب خریداری می کند. توجه داشته باشید که همه کتاب ها باطله نیستند و کارشناسان ما در صورت ارزشمند بودن کتب شما، قیمت های متفاوتی را به شما ارائه می دهند تا سود مالی بیشتری نصیب شما عزیزان شود. خریداری کتاب های درسی و قدیمی، از خدماتی است که در راستای حفظ طبیعت و بازیافت کاغذ در مجموعه بازیافت ابراهیمی صورت می گیرد. در هر نقطه ای از تهران یا البرز (کرج) خریدار کتابهای شما هستیم. تلفن شرکت ابراهیمی، ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ است.

خرید انواع کتاب های باطله در استان های تهران و البرز

شرکت ابراهیمی، انواع گوناگون کتاب ها را در محل شما خریدار است نظیر:

مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان اولین مجموعه بازیافت در کل ایران، اقدام به جداسازی کتاب های باطله و غیر باطله کرده و از این بابت یک نو آوری بزرگی در صنف مورد نظر انجام داده است. جمع آوری کتاب های دست دوم در مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی، از جمله خدماتی است که منجر به پاکسازی و مرتب سازی خانه ها و انباری های شما می شود و باعث اشتغالزایی در زمینه فرهنگی و حفظ کره زمین می شود. کتابهای ادبی، تاریخی و شعر در صورتی که ارزش بالایی داشته باشند به صورت دانه ای خریداری می شوند و از بازیافت آن ها جلوگیری می شود .

با توجه به هزینه های هنگفت کتابهای نو، بسیاری از مردم به خریداری کتابهای دست دوم روی می آورند که این امر می تواند صرفه جویی اقتصادی و کمک به طبیعت را به ارمغان بیاورد
کتابهای شعر، رمان و تاریخی در موارد خاص،کتاب باطله محسوب نمی شوند و می توان با جداسازی آن ها کمکی به فرهنگ و ادبیات نمود . کتب درسی دراکثر موارد به دلیل تغییرات باطله محسوب می شوند و بایستی وارد چرخه بازیافت شوند

خریداری کتاب های دسته دوم کنکوری شما چنانچه برای رشته های تجربی و انسانی باشند، ممکن است به صورت درصدی باشد و کیلویی خریداری نشود .

کتب حقوقی در اکثر مواقع به صورت کیلویی خریداری می شوند و فروش آن ها به صورت دانه ای مقدور نمی باشد .

مجموعه ما با استفاده از کارشناسان خبره در زمینه خرید کتاب دست دوم، خدمتی نوین به شما عزیزان ارائه می دهد و به همه کتاب‌ها برچسب باطله بودن را نمی چسباند و به دنبال بازدهی بیشتر است. امروزه برای خرید یک کتاب سیصد صفحه ای حدود هفتاد هزارتومان باید هزینه کرد.ما متوجه هستیم که همه کتاب‌ها باطله نیستند و با استفاده از کارشناسان خود از باطله شدن کتاب های ارزشمند جلوگیری می کنیم. بعضی از کتاب‌های شما را نسبت به کیفیت و محتوای کتب قیمت گذاری می شوندکه این مهم، دسترنج کارشناسانی است که زندگی خود را در زمینه های مختلف ادبی، علمی و فرهنگی وقف کرده اند و خدمت مهمی به آیندگان می کنند .

قیمت فروش و خرید کتاب دست دوم

چنانچه قصد فروش کتابهای خود در استان های تهران و البرز را دارید و حدس می زنید کتب شما ارزشمند هستند و باطله محسوب نمی شوند، با ارسال عکس خود برای ما، می توانید از ارزش آن ها آگاه شوید.

لازم به ذکر است که کتب درسی در اکثر موارد باطله محسوب می شوند و ارزش مادی بالایی ندارند .

بسیاری از شما عزیزان قصد فروش کتابخانه شخصی خود را دارید و به دنبال یک خریدار با انصاف جهت فروش کتابهای خود هستید و نمی دانید ارزش مادی آن ها چقدر است!

فروش کتاب های دست دوم در وهله اول کمک شایانی به حفظ طبیعت می کند و باعث قطع کمتر درختان می شود، بسیاری از کتاب‌های شما باطله هستند و ارزش معنوی بالایی ندارند و بایستی با بازگشت به چرخه محیط زیست نقش کوچکی در ساختن آینده ای پاک برای فرزندانمان احیا کنند. به دلیل وزن بالای کتاب و هزینه های حمل و نقل و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت شما بزرگواران، ما مفتخریم که اعلام نماییم در هر نقطه ای از تهران و کرج در محل کار یا زندگی شما حاضر می شویم و خرید کتاب را در محل شما انجام می دهیم خریداری کتاب درب منزل، شما از جمله مواردی است که شما عزیزان با کمترین دردسر می توانید از پرسنل ما درخواست جمع آوری، جداسازی و توزین کتاب های خود را کنید و به صورت نقدی مبلغ مورد نظر را دریافت کنید.

ممکن است تعداد زیادی کتاب قدیمی داشته باشید و مایل به فروش آن ها باشید، قبل از هر چیزی باید بدانید که خریداری کتاهای شما در هر محلی که مورد نظرتان باشد، صورت می گیرد و پرسنل ما بدون هیچ محدودیتی در هر نقطه ای که شما حضور داشته باشید اقدام به جمع آوری و خرید کتاب های شما می کنند.

ما خریدار کتاب های خطی و چاپ سنگی نیستیم و به علت تحرکات سودجویان و دلالان متعدد در بازار کتاب به هیچ عنوان اقدام به خرید و فروش کتابهای خطی و چاپ سنگی نمی کنیم و تمرکز مجموعه و کارشناسان ما به روی خریداری کتاب های چاپی می باشد

اگر قصد فروش کتابهای کنکوری و درسی خود را دارید، بد نیست بدانید که مجموعه بازیافت ابراهیمی یکی از بهترین خریداران در زمینه خرید کتاب های دست دوم کنکوری و درسی می باشد که تا به حال بیش از ده هزار معامله موفق در زمینه خرید کتب کنکوری داشته است و آماده خرید کتابهای درسی شما با قیمت منصفانه است.

ابراهیمی، خریدار کتاب دست دوم در تهران و البرز

پیشاپیش از اینکه مطالب ما را مطالعه می کنید، سپاسگزاریم و اعلام میداریم که خرید کتاب را با بالاترین قیمت ممکنهدر محل شما انجام می دهیم. مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان خریدار کتاب دست دوم (باطله)، می تواند در قالب مشاوره تلفنی رایگان و تخصصی، شما عزیزان را به طور کامل راهنمایی کند.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

1 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کتاب دست دوم»

دیدگاه خود را بنویسید

×