صفحه اصلی / خریدار کتاب دست دوم

خریدار کتاب دست دوم

ابراهیمی: بهترین خریدار کتاب دست دوم در محل

بهترین خریدار کتاب دست دوم (باطله) یا (Used Books) یکی دیگر از خدمات فوق حرفه ای شرکت بازیافت ابراهیمی است. مجموعه ابراهیمی به عنوان بهترین خریدار کتاب دست دوم در محل است و هر نوع که داشته باشید را با قیمت مناسب از شما عزیزان خرید می کند. توجه داشته باشید که همه کتب شما عزیزان باطله نیستند و کارشناسان ما در صورت ارزشمند بودن آن ها، قیمت های متفاوتی را به شما ارائه می دهند تا سود مالی بیشتری نصیب شما عزیزان گردد. خرید کتب درسی، کنکوری و قدیمی، یکی دیگر از خدماتی است که در راستای حفظ طبیعت و فرآیند بازیافت کاغذ در مجموعه بازیافت ابراهیمی صورت می گیرد. در هر نقطه ای از منطقه استان تهران یا البرز (کرج) تشریف داشته باشد، خریدار کتابهای شما هستیم. تلفن شرکت ابراهیمی برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان و استعلام قیمت فروش، ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ است.

آیا به دنبال بهترین وب سایت برای فروش کتب کهنه خود هستید؟ فروش کتاب راهی فوق العاده برای به دست آوردن پول نقد اضافی و حتی راه اندازی کسب و کار کتاب فروشی است. اما قبل از شروع، باید بهترین وب سایت برای فروش آن ها را شناسایی کنید. شرکت ابراهیمی مفتخر است که با سابقه ۲۰ ساله در زمینه خرید کتاب دست دوم در محل، در خدمت تک تک شما عزیزان باشد.

خرید انواع کتاب های باطله در استان های تهران و البرز

شرکت ابراهیمی به عنوان یکی از برترین شرکت های بازیافت در ایران، انواع گوناگون کتاب ها را در محل زندگی و کار شما بزرگواران خریدار است.

مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان اولین مجموعه بازیافت در کل ایران، اقدام به جداسازی کتاب های باطله و غیر باطله کرده و از این بابت یک نو آوری بزرگی در صنف مورد نظر انجام داده است. جمع آوری کتاب های قدیمی و کهنه در مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی، از جمله خدماتی است که منجر به پاکسازی و مرتب سازی خانه ها و انباری های شما می شود و باعث اشتغالزایی در زمینه فرهنگی و حفظ کره زمین می شود. کتب ادبی، تاریخی و شعر در صورتی که ارزش بالایی داشته باشند به صورت دانه ای خریداری می شوند و از بازیافت آن ها جلوگیری می گردد.

با توجه به هزینه های هنگفت کتابهای نو، بسیاری از مردم به خریداری کتابهای دست دوم روی می آورند که این امر می تواند صرفه جویی اقتصادی و کمک به طبیعت را به ارمغان بیاورد. کتب شعر، رمان و تاریخی در موارد خاص،کتب قدیمی محسوب نمی شوند و می توان با جداسازی آن ها کمکی به فرهنگ و ادبیات نمود. کتب درسی در اکثر موارد به دلیل تغییرات، باطله محسوب می شوند و بایستی وارد چرخه بازیافت شوند

خرید کتب دسته دوم کنکوری شما چنانچه برای رشته های تجربی و انسانی باشند، ممکن است به صورت درصدی باشد و کیلویی خریداری نشود.

کتب حقوقی دست دوم در اکثر مواقع به صورت کیلویی خرید می شوند و فروش آن ها به صورت دانه ای مقدور نمی باشد.

مجموعه ما با استفاده از کارشناسان خبره در زمینه خرید کتاب دست دوم در محل، خدمتی نوین به شما عزیزان ارائه می دهد و به همه کتاب‌ها برچسب باطله بودن را نمی چسباند و به دنبال بازدهی بیشتر است. امروزه برای خرید یک کتاب سیصد صفحه ای حدود هفتاد هزارتومان باید هزینه کرد. ما متوجه هستیم که همه کتب باطله نیستند و با استفاده از کارشناسان خود از باطل شدن کتب ارزشمند جلوگیری می کنیم. بعضی از کتب شما را نسبت به کیفیت و محتوای کتب قیمت گذاری می شوند که این مهم، دسترنج کارشناسانی است که زندگی خود را در زمینه های مختلف ادبی، علمی و فرهنگی وقف کرده اند و خدمت مهمی به آیندگان می کنند.

قیمت فروش و خرید کتاب دست دوم

چنانچه قصد فروش کتب خود در استان های تهران و البرز را دارید و حدس می زنید کتب شما ارزشمند هستند و قدیم محسوب نمی شوند، با ارسال عکس خود برای ما، می توانید از ارزش آن ها آگاه شوید. لازم به ذکر است که کتب درسی در اکثر موارد باطله محسوب می شوند و ارزش مادی بالایی ندارند .

بسیاری از شما عزیزان قصد فروش کتابخانه شخصی خود را دارید و به دنبال یک خریدار با انصاف جهت فروش کتب خود هستید و نمی دانید ارزش مادی آن ها چقدر است!

فروش کتاب های دست دوم در وهله اول کمک شایانی به حفظ طبیعت می کند و باعث قطع کمتر درختان می شود، بسیاری از کتب شما قدیمی هستند و ارزش معنوی بالایی ندارند و بایستی با بازگشت به چرخه محیط زیست نقش کوچکی در ساختن آینده ای پاک برای فرزندانمان احیا کنند. خرید کتب جدید باعث می شوند که میلیون‌ها درخت از بین بروند و گاز CO2 زیادی تولید گردد. چرا نقش خود را برای محیط زیست انجام ندهید و یکی از میلیون ها نسخه استفاده شده را که در حال حاضر در گردش است، انتخاب نکنید؟ شرکت بازیافت ابراهیمی، سالانه ۲۶۰۰۰ تن کتاب را از ارسال به مکان های دفن زباله صرفه جویی می کند که معادل ۴۴۲۰۰۰ درخت است. ملاحظه می کنید که چه بالایی است.

به دلیل وزن بالا و هزینه های حمل و نقل و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت شما بزرگواران، ما مفتخریم که اعلام نماییم در هر نقطه ای از تهران و کرج در محل کار یا زندگی شما حاضر می شویم و خرید Book را در محل شما انجام می دهیم. خرید درب منزل شما از جمله مواردی است که شما عزیزان با کمترین دردسر می توانید از پرسنل ما درخواست جمع آوری، جداسازی و توزین کتب خود را کنید و به صورت نقدی مبلغ مورد نظر را دریافت کنید.

آیا می‌دانستید که مشتریان بسیاری در سال گذشته با خرید یک کتاب دست دوم به جای نسخه جدید، ۶۶ درصد در هزینه های خود پس انداز کردند؟

ممکن است تعداد زیادی کتاب قدیمی داشته باشید و مایل به فروش آن ها باشید، قبل از هر چیزی باید بدانید که خرید آن ها در هر محلی که مورد نظرتان باشد، صورت می گیرد و پرسنل ما بدون هیچ محدودیتی در هر نقطه ای که شما حضور داشته باشید اقدام به جمع آوری و خرید می کنند.

ما خریدار کتاب های دست دوم خطی و چاپ سنگی نیستیم و به علت تحرکات سودجویان و دلالان متعدد در این گونه بازارها به هیچ عنوان اقدام به خرید و فروش کتب خطی و چاپ سنگی نمی کنیم و تمرکز مجموعه و کارشناسان ما به روی خرید کتب چاپی می باشد

اگر قصد فروش کتب کنکوری و درسی خود را دارید، بد نیست بدانید که مجموعه بازیافت ابراهیمی یکی از بهترین خریداران در این زمینه است که تا به حال بیش از ده هزار معامله موفق در زمینه خرید کتب کنکوری و درسی داشته و آماده خرید آن ها با قیمت منصفانه است.

ابراهیمی، بهترین خریدار کتاب دست دوم در محل تهران و البرز

پیشاپیش از اینکه مطالب ما را مطالعه می کنید، سپاسگزاریم و اعلام میداریم که خرید کتاب را با بالاترین قیمت ممکن در محل شما انجام می دهیم. مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان بهترین خریدار کتاب دست دوم در محل، می تواند در قالب مشاوره تلفنی رایگان و تخصصی، شما عزیزان را به طور کامل راهنمایی کند. افتخار ما، رضایت شماست.

۳.۸/۵ - (۱۳ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

12 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کتاب دست دوم»

دیدگاه خود را بنویسید

×