صفحه اصلی / خریدار کتاب تاریخی

خریدار کتاب تاریخی

ابراهیمی، خریدار کتاب تاریخی با قیمت بالا

شرکت ابراهیمی، خریدار کتاب تاریخی (Historical book buyer) در کلیه مناطق استان های تهران و البرز است. ما کتب تاریخی شما را هم به صورت تک و هم به صورت تعداد بالا یا به اصطلاح عمده، با قیمت بالا و منصفانه خرید می کنیم. اگر در منزل یا اداره خود کتابخانه شخصی دارید که حاوی کلی کتاب با موضوعات تاریخی است، حتما با تلفن های ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ و ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ تماس بگیرید. فرقی نمی کند کتب شما درباره تاریخ کشور عزیزمان ایران یا درباره تاریخ کشورهای خارجی باشد. شما عزیزان می توانید علاوه بر شماره گیری تلفن های ما، از طریق فرم تماسی که در صفحه تماس با ما سایت درج شده است، برای ارتباط با ما استفاده کنید. ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و مشاوره های لازم را خدمت شما بزرگواران ارائه خواهیم داد. همچنین می توانید تصاویر کتب خود را از طریق شبکه های اجتماعی مشهور برای ما بفرستید تا در اسرع وقت خدمت رسانی به شما بزرگواران انجام گردد.

کتب تاریخی حاوی موضوعات ارزشمند درباره گذشته یک کشور بوده که در آن کلیه حوادث تاریخی و پیشامدهایی که قبلاً برای آن سرزمین اتفاق افتاده است، درج شده است. نسخه های کتاب های کمیاب عتیقه در قرن ۱۸ و ۱۹، کتاب‌های چرمی قدیمی، کتاب‌هایی که جلد آن های به صورت پارچه ای است یا تابلوهای اصلی، جزوات عتیقه یا کمیاب، جلدهای صحافی شده جزوه ها و کاتالوگ های تجاری و غیر تجاری نیز توسط ابراهیمی خریداری می گردد.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب

با اطمینان خاطر به ما بفروشید

ما به عنوان عضوی از شرکت های بازیافت کاغذ و کتاب در ایران، از کلیه قوانین مربوط به خرید کتاب و کاغذ تبعیت می کنیم. همچنین کلیه کتاب‌های کمیاب، دست‌نوشته‌ها، امضاها و  تصاویر قدیمی و جدید را خرید می کنیم. هر یک از این مواردی که بر تاریخ کشور عزیزمان ایران متمرکز است و در قرن های گذشته چاپ شده است توسط ما خریداری می شود. لازم به ذکر است که شرکت بازیافت ابراهیمی، نسخه های خطی کتب تاریخی، نامه های امضا شده، کتاب خاطرات چاپی یا دست نویس و همچنین مجلات دست نویس، مجلات شخصی دست نویس، کتاب های رایج، مکاتبات مکتوب، نامه ها، نسخه های خطی، ادبی یا غیرداستانی، داستان های دست ساز، دست نوشته های مصور، انتشارات خانگی، کتابهای روزانه، دفتر کل، مجلات و به طور کلی کتاب های باطله را خریداری می کند. همچنین اگر دارای بایگانی تجاری؛ آرشیوهای خانوادگی، پوسترها، صورت حساب، کاغذهای بازرگانی، بروشور، دفترچه یاداشت، آثار هنری و تاریخی، آلبوم عکس، فاکتورها و … هستید، ما خرید می کنیم.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب قدیمی

ابراهیمی، خریدار کتاب تاریخی در ایران

شرکت ابراهیمی به عنوان خریدار کتاب تاریخی در ایران، کلیه راهنمایی لازم را به شما در خصوص فروش کتب شما خواهد کرد. برای دریافت راهنمایی رایگان با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاه خود را بنویسید

×