صفحه اصلی / خریدار کاغذ باطله تهران | (قیمت فروش و خرید کاغذ باطله)

خریدار کاغذ باطله تهران | (قیمت فروش و خرید کاغذ باطله)

خریدار کاغذ باطله توسط ابراهیمی

خریدار کاغذ باطله در تهران و کلیه مناطق آن (Waste Paper Buyer In Terhan) در انواع، ابعاد و اندازه های مختلف با قیمت منصفانه و بسیار بالا در محل شما عزیزان، از جمله خدمات حرفه ای و محبوب مجموعه بازیافت ابراهیمی است. مجموعه ما با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و خوشنامی در زمینه خرید کاغذ باطله در تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

خریدار کاغذ باطله در کلیه مناطق استان تهران و البرز

ما در کلیه مناطق استان تهران و البرز، خدمت رسانی می کنیم:

 1. خریدار کاغذ باطله در شرق تهران
 2. خریدار کاغذ باطله در غرب تهران
 3. خریدار کاغذ باطله در شمال تهران
 4. خریدار کاغذ باطله در جنوب تهران

قیمت فروش و خرید کاغذ باطله چگونه تعیین می گردد

قیمت کاغذ باطله (Waste Paper Price) با توجه به وزن، نوع، کیفیت و همچنین محل بارگیری متغیر است. شما عزیزان بالاترین قیمت خرید را از ما بخواهید و در هر نقطه ای از استان های تهران یا البرز که حضور داشته باشید، با یک تماس می توانید از خدمات متنوع ما مطلع و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در خصوص قیمت خرید و فروش انواع کاغذ باطله (Waste Paper) بهره مند شده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرکت بازیافت ابراهیمی به عنوان خریدار کاغذ باطله، آخرین قیمت را به شما عزیزان اعلام می کند و در صورت رضایت طرفین، نیروهای زبده و حرفه ای مجموعه ما، جهت جمع آوری کاغذهای باطله به محل شما مراجعه و پس از توزین، مبلغ مورد نظر را تقدیم شما بزرگواران می کنند. ما کاغذ های شما را بدون واسطه در محل شما همراه با ترازوی دیجیتالی خریداری می کنیم و هدف ما این است که شما بزرگواران از فروش کاغذ باطله، رضایت کامل داشته و سود زیادی نصیب شما عزیزان شود.

درباره مزایای خرید کاغذ باطله و بازیافت کاغذ بیشتر بدانیم

بازیافت کاغذ باطله، امری بسیار مهم و ضروری است که مجموعه بازیافت ابراهیمی در اجرای آن سابقه ای درخشان دارد و از تبحر بالایی در این زمینه برخوردار است. خریداری کاغذ باطله و کتاب های قدیمی و فرسوده، کمک شایانی به حفظ طبیعت می کند و از قطع درختان جلوگیری می کند. درختان سهم بسیار زیادی در زنده ماندن انسان ها دارند و گنجینه ای خدادادی هستند. بازیافت کاغذ در ایران، نیاز به حمایت گسترده تری از جانب مردم دارد و می تواند تاثیر بسیار بزرگی در حفظ طبیعت و درختان ایران زمین بگذارد. با کمک به چرخه بازیافت کاغذ و فروش کاغذهای باطله سهمی در حفظ طبیعت داشته باشید و آینده ای پاک تر را برای فرزندانتان رقم بزنیم.

اما اینجا چند سوال مهم پیش می آید و آن سوالات بدین شرح است:

 1. چگونه محصول را بازیافت کنیم؟
 2. مزایای زیست محیطی بازیافت کاغذ چیست؟
 3. آیا محدودیتی وجود دارد؟

برای پاسخ به سوالات بالا، ابتدا بایستی بدانیم که بازیافت کاغذ چیست و چه کاربردی دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی در این زمینه به شما عزیزان بدهیم.

برخی مزایای بازیافت کاغذ باطله چیست؟

در ادامه به برخی مواردی که بازیافت کاغذ می تواند در حفظ منایع زیست محیطی کمک کند را برای شما خواتتدگان گرامی بیان می کنیم:

 • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای
 • فضای زیادی برای دفن زباله فراهم می کند.
 • مصرف انرژی و آب را کاهش می دهد.
 • نیاز به دفع را کاهش می دهد (یعنی دفن زباله یا سوزاندن که میزان تولید دی اکسید کربن را کاهش می دهد).
 • بازیافت کاغذ به محیط زیست کمک می کند.
 • مقرون به صرفه است.
 • هزینه لوازم التحریر را به شدت کاهش می دهد
 • کاهش ضایعات و بهبود کارایی می شود
 • بازیافت کاغذ باعث امرار معاش می شود.

نکته بسیار مهم: بازیافت کاغذ باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و آب، کاهش قطع درختان (۱۲ در تن) می شود.

چگونه بازیافت کاغذ (Paper Recycling) برای محیط زیست مفید و موثر است

کاغذ یک ماده معمولی روزمره، با کاربردهای بسیار زیاد است که در کلیه شرکت ها، منازل، موسسات دولتی و غیر دولتی، موسسات آموزش، سازمان ها ونهادهای بزرگ و کوچک و بسیاری اماکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بازیافت کاغذ (Paper Recycling) چیست؟

کاغذ یک ماده با ارزش است که می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد و در تولید محصولات جدید، تولید گردد.

بازیافت کاغذ شامل تبدیل کاغذهای باطله به محصولات جدید از جمله کاغذ توالت، کاغذ بسته بندی، کارت تبریک، جعبه مقوایی، کیسه کاغذی و … است. لازم به ذکر است که بیشتر کاغذهای تمیز، قابل بازیافت هستند.

درباره فرایند بازیافت کاغذ بیشتر بدانید: https://en.wikipedia.org/wiki/Paper_recycling

چرا کاغذ را بازیافت می کنیم؟

کاغذ یکی از ساده ترین محصولات برای بازیافت است. ما کاغذ را بازیافت می کنیم تا آن را به اقلام کاغذی جدیدی تبدیل کنیم. این مورد از هدر رفتن جلوگیری می کند و همچنین باعث صرفه جویی در منابع و انرژی مورد استفاده در هنگام ساخت کاغذ از ابتدا می شود.

با استفاده مجدد از کاغذ، چرخه عمر مواد را طولانی و ردپای کربن، فرآیند تولید را کاهش می دهیم.

بازیافت کاغذ یک فرآیند بسیار حرفه ای است. ابتدا انواع و اقسام کاغذهای تمیز را جمع آوری و از سایر زباله ها جدا می گردد. پس از جمع آوری در کارخانه بازیافت کاغذ، به دسته های مختلف مانند مقوا، کاغذ مجله، روزنامه و کاغذهای اداری تقسیم بندی می شوند.  در مرحله بعد کاغذ به خمیر تبیدل می گردد. معمولاً خمیر را چندین بار فیلتر می کنند تا عناضری مانند لکه های بزرگ چسب، تکه های پلاستیک و منگنه ها از بین برود. اگر کاغذ جوهرس باشد، در مرحله مرکب زدایی، حذف می گردد. پس از حل شدن، مواد شیمیایی و هوا به دستگاه شناور اضافه تا جوهر از کاغذ جدا شود. سپس ممکن است فیبر برای افزایش سفیدی آن سفید شود. مرحله نهایی در فرآیند بازیافت کاغذ، تبدیل خمیر کاغذ تمیز شده به کاغذ جدید است. گاهی اوقات الیاف چوب بکر برای افزایش استحکام کاغذ اضافه می شود، اما الیاف کاغذ بازیافتی را می توان به تنهایی مورد استفاده قرار داد. خمیر کاغذ با مواد شیمیایی و آب گرم مخلوط و سپس از طریق دستگاه کاغذ سازی تغذیه می شود. آب تخلیه می شود و اجازه می دهد تا الیاف به هم بپیوندند و یک ورقه آبکی تشکیل دهند. سپس آب بیشتری با استفاده از غلتک های سنگین خارج و یک صفحه کاغذ تازه بیرون می آید.

چگونه در منزل کاغذهایمان را بازیافت کنیم

برای بازیافت کاغذ در منزل، کافیست قبل از گذاشتن آن در سطل، از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید. بیشتر کاغذهای اداری معمولی را می توان بازیافت کرد، اما برای بسته بندی مواد غذایی کاغذی، بهتر است برچسب آن را بررسی کنید و آن را پاک کنید.

قبل از بازیافت، هر گونه بسته بندی پلاستیکی را از روزنامه ها و مجلات خارج کنید. به عنوان یک قاعده کلی، اگر کاغذ را پاک کنید و دوباره برنگردد، می توان آن را بازیافت کرد. همچنین لازم نیست نگران حذف منگنه ها باشید، زیرا این کار در کارخانه بازیافت کاغذ محلی شما انجام می شود.

فرایند خرید کاغذ باطله توسط شرکت ابراهیمی چکونه است؟

ضایعات کاغذی که از شما خریداری می کنیم، در انبار مرکزی مجموعه بازیافت ابراهیمی واقع در جاده قزلحصار کرج نگهداری و پس از بسته بندی و جداسازی راهی کارخانه های عظیم بازیافت کاغذ می شوند. اگر در محدوده طرح ترافیک هستید، هیچ محدودیتی برای سرویس دهی به شما عزیزان نداریم و در اسرع وقت خدمت شما می رسیم و اقدام به جمع آوری کاغذهای باطله شما می نماییم.

لازم به ذکر است که تامین کنندگان ضایعات کاغذ از ایران به خصوص شرکت ابراهیمی، توسط RIM تایید شده اند و دارای نماد “RIM Verified” هستند. علامت اعتماد برای تامین کنندگان ضایعات نشان دهنده اصالت تامین کننده ضایعات کاغذ است. هرچه قدر میزان درجه بالاتر باشد، اعتماد بیشتر است. شما می توانید تامین کنندگان ضایعات کاغذ از ایران را بر اساس علامت های اعتماد، RIM تایید شده، تاریخ ارسال و بسیاری موارد یگر پیدا کنید.

سوالات متداول شما عزیزان:

۱) قیمت کاغذ باطله به چه عامل هایی بستگی دارد؟

به کیفیت و نوع جنس کاغذ، وزن، ابعاد و اندازه و همچنین محل بارگیری آن بستگی دارد.

۲) اساسی ترین تأثیر بازیافت کاغذ باطله چیست؟

صرفه جویی در منایع، حفظ محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف آب، کاهش میزان قطع شدن درختان، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و بهبود وضعیت آب و هوایی.

۳) چگونه می توانم درباره فروش کاغذ باطله مشاوره دریافت کنم؟

شما می توانید با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس حاصل فرمایید.

ابراهیمی: خریدار کاغذ باطله+مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص فروش

لطفا برای اطلاع دقیق از قیمت کاغذ باطله و فروش آن، با ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید. مجموعه ابراهیمی به عنوان یکی از بهترین مجموعه های خریدار کاغذ باطله در تهران و کلیه مناطق ۲۲ گانه آن، خدمات گسترده ای را به شما عزیزان در زمینه ی خرید انواع کاغذ باطله ارائه می کند. منتظر نظرات، پیشنهادات، سوالات شما عزیزان در بخش دیدگاه های این نوشته هستیم.

آدرس های دیگر این صفحه:

۴/۵ - (۲ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

7 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کاغذ باطله تهران | (قیمت فروش و خرید کاغذ باطله)»

 1. من تعدادی مجله باطله دارم. ولی وزنش را نمی دونم چقدر است. امکانش است تماس بگیرم و ازتون راهنمایی بگیرم.
  در محل هم خرید دارید؟

  پاسخ
 2. آیا شما کتابخانه های شخصی هم خرید دارید؟ من در منزل خود، یک کتابخانه شخصی دادم که علاوه بر کتاب ها، کاغذهای باطله هم دارد. چگونه می توانم با شما در این زمینه صحبت کنم. چون می خواهم کل کاغذها و کتاب هایم را بفروشم. قیمت های پیشنهادی شما چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام و درود خانم علیزاده. بله ما خریدار کاغذ باطله، کتاب های قدیمی و سایر موارد هستیم. کافیست با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بیگید تا همکاران به شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

×