صفحه اصلی / خریدار کاغذ باطله

خریدار کاغذ باطله

بهترین خریدار کاغذ باطله در تهران و البرز توسط شرکت ابراهیمی

بهترین خریدار کاغذ باطله در تهران و کلیه مناطق آن (Waste Paper Buyer In Terhan) و همچنین در استان البرز و کلیه مناطق آن در انواع، ابعاد و اندازه های مختلف با قیمت منصفانه و بسیار بالا در محل شما عزیزان، از جمله خدمات حرفه ای و محبوب شرکت بازیافت ابراهیمی است. مجموعه ما با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و خوشنامی در زمینه خرید کاغذ باطله در تهران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و در خدمت تک تک شما بزرگواران است. تهران و کرج به واسطه تراکم جمعیت بسیار بالایی که دارند از ضایعات کاغذی زیادی بهره می برند که با ورود این آن ها به چرخه بازیافت، می‌توانیم خدمتی ارزشمند به محیط زیست کرده باشیم.

کتاب، کاغذ، مجله و روزنامه ویژگی های مهم و مثبتی دارند که این خصوصیات می‌توانند به تسهیل امر بازیافت کمک ویژه و پررنگی کنند. مجلات قدیمی و فرسوده کاغذ باطله شمرده می شوند و بایستی بازیافت شوند. کتاب های درسی و دانشگاهی قدیمی یا هر کتاب فرسوده ای که قابل استفاده نیست کاغذ باطله محسوب می شوند، هر چند که ما دوست نداریم واژه کتاب به همراه واژه باطله در کنار هم خوانده شوند، اما باید بپذیریم کتابهای فرسوده را وارد چرخه بازیافت کنیم و به اشتغالزایی و حفظ کره زمین کمک کنیم.

ما در کلیه مناطق استان تهران و البرز، اقدام به خدمت رسانی می کنیم که عبارتند از:

 1. خریدار کاغذ باطله در شرق تهران
 2. خریدار کاغذ باطله در غرب تهران
 3. خریدار کاغذ باطله در شمال تهران
 4. خریدار کاغذ باطله در جنوب تهران
 5. خریدار کاغذ باطله در کرج
 6. خریدار ضایعات کاغذ
 7. خریدار کتاب دست دوم

قیمت فروش و خرید کاغذ باطله چگونه تعیین می گردد

یکی از سوالات متداول که شما عزیزان از ما به عنوان خریدار کاغذ می پرسید، چگونگی قیمت‌گذاری کاغذ های باطله است که در این قسمت از این نوشته مهم، اقدام به توضیحاتی مفید در این خصوص می کنیم. در ابتدا همان طور که در مقالات قبلی اشاره کردیم و باز هم تاکید می کنیم که بهترین مواد کاغذی و قابل بازیافت شامل: اوراق اداری، برگه ها، ورق آچهار (A4) و هر نوع کاغذ تحریر و سفید است که نسبت به کتاب، مجله و دفترهای باطله از قیمت بالاتری برخوردار است. در مرحله بعدی کتاب و دفتر را نام می بریم که بعد از کاغذ تحریر، از ارزش مادی بالایی برخوردارند و می‌توانند با ورود به چرخه بازیافت به این چرخه مهم کمک کنند. در وهله آخر از مجلات، تراکت ها، پوستر ها و کاغذ های این چنینی نام می بریم که به دلیل رنگی و روغنی بودن جنسشان از قیمت مادی پایین تری برخوردارند. البته باید بدانید که این تفاوت های قیمتی در معاملات، سنگین لحاظ می شوند و چنانچه حجم کاغذ های شما محدود است، نباید نگران این تفاوت ها باشید. لازم به ذکر است که قیمت کاغذ باطله (Waste Paper Price) با توجه به وزن، نوع، کیفیت و همچنین محل بارگیری نیز متغیر است. شما عزیزان بالاترین قیمت خرید را از ما بخواهید و در هر نقطه ای از استان های تهران یا البرز که حضور داشته باشید، با یک تماس می توانید از خدمات متنوع ما مطلع و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در خصوص قیمت خرید و فروش آن ها بهره مند شده و اطلاعات لازم را کسب و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

شرکت بازیافت ابراهیمی به عنوان خریدار کاغذ باطله، آخرین قیمت را به شما عزیزان اعلام می کند و در صورت رضایت طرفین، نیروهای زبده، حرفه ای و کارکشته مجموعه ما، جهت جمع آوری به محل شما مراجعه و پس از توزین، مبلغ مورد نظر را به صورت نقد تقدیم شما بزرگواران می کنند. ما کاغذهای شما را بدون واسطه در محل شما همراه با ترازوی دیجیتالی خرید می کنیم و هدف ما این است که شما بزرگواران از فروش آن ها، رضایت کامل داشته و سود زیادی نصیب شما عزیزان گردد. مراحل و پروسه خرید و فروش برگه باطله و همچنین اطلاع از آخرین قیمت روز، امری بسیار ساده و آسان است که از طریق تماس با کارشناسان ما محقق می شود. پس از تماس و استعلام قیمت با ذخیره شماره تلفن شما در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما تماس می‌گیرند و با دریافت وقت قبلی خدمت شما عزیزان می رسند .

درباره مزایای خرید کاغذ باطله و بازیافت آن بیشتر بدانیم

بازیافت کاغذ، امری بسیار مهم و ضروری است که مجموعه بازیافت ابراهیمی در اجرای آن سابقه ای درخشان دارد و از تبحر بالایی در این زمینه برخوردار است. خریداری برگه های باطله و کتاب های قدیمی و فرسوده، کمک شایانی به حفظ طبیعت می کند و از قطع بی رویه درختان جلوگیری می کند. درختان سهم بسیار زیادی در زنده ماندن انسان ها دارند و گنجینه ای خدادادی هستند. بازیافت کاغذ در ایران، نیاز به حمایت گسترده تری از جانب مردم دارد و می تواند تاثیر بسیار بزرگی در حفظ طبیعت و درختان ایران زمین بگذارد. با کمک به چرخه بازیافت و فروش کاغذهای باطله سهمی در حفظ طبیعت داشته باشید و آینده ای پاک تر را برای فرزندانمان رقم بزنیم.

صنعت کاغذ، سالانه حدود چهار میلیارد درخت مصرف می کند. تنها در کشور مکزیک، سالانه به طور متوسط ​​۱۲۰۰۰۰۰ تن فیبر بکر بدون احتساب بازیافت مصرف می گردد. یک تن کاغذ باعث صرفه جویی در انرژی ۴۰۰۰ کیلووات برق و ۳۸۰ گالن روغن می شود. از کاغذهایی که دور ریخته می شود، می توان تا ۷۰ درصد را از طریق بازیافت بازیابی کرد.

اصلی ترین مرحله در چرخه بازیافت کاغذ،جمع آوری و توزین آن ها در مبدا، بارگیری و روانه کردن آن ها به بنگاه ها و کارخانه های بازیافت است. در این خصوص به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهیم که پرسنل وقت شناس ما در اسرع وقت در محل شما حاضر می شوند و اگر جمع آوری و بسته بندی برای شما مشکل باشد، ما بدون هیچ چشمداشتی اقدام به سروسامان دادن و وزن کردن آن ها می کنیم.

بیش از ۱۰ پیک سیار در همه مناطق استان های تهران و البرز، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. لازم به ذکر است، همین حالا که مشغول مطالعه این مقاله هستید، شرکت ها، ارگانها و موسسات بسیار زیادی در استان های تهران و البرز افتخار همکاری به ما را داده اند و طی ۲۰ سالی که افتخار حضور در این عرصه را داشته ایم، صدها هزار تن کاغذ باطله از این قبیل مکان ها جمع آوری و اقدام به بازیافت آن ها نموده ایم. لطفا توجه داشته باشید که کاغذ باطله چنانچه کمتر از سی کیلوگرم (۳۰) باشد برای ما قابل خریداری نیست و بدین معنی است که حداقل میزان وزن بایستی ۳۰ کیلوگرم باشید.

اما اینجا چند سوال مهم پیش می آید که آن سوالات بدین شرح است:

 1. چگونه محصول را بازیافت کنیم؟
 2. مزایای زیست محیطی بازیافت چیست؟
 3. آیا محدودیتی وجود دارد؟

برای پاسخ به سوالات بالا، ابتدا بایستی بدانیم که بازیافت کاغذ چیست و چه کاربردهایی دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی در این زمینه به شما عزیزان بدهیم.

نکته مهم: کاغذ و مقوا، به اصطلاح بازیافت ترین محصولات در دنیا هستند. از چنین ضایعاتی می توان برای تولید محصولات کاغذی جدید استفاده کرد که برای اقتصاد جوامع بسیار بسیار مفید است. تقریباً همه انواع Paperها قابل بازیافت هستند. پاکت های قهوه ای و صنایع دستی، کاغذ کربن، دستمال کاغذی، بسته بندی آب نبات، فنجان قهوه و جعبه پیتزا، انواعی از مواد هستند که معمولاً در سطل های جمع آوری مجاز نیستند. مقوا، روزنامه و مجلات، کتابچه‌ها و کتابچه‌ها، و کاغذهای مختلف اداری از رایج‌ترین مواد بازیافتی هستند. پوشال های مختلف هم قابلیت تبدیل دوباره به اقلام کاغذی را دارند که باید با جمع آوری و نظم دهی به آن ها متوجه ارزش پوشال ها باشیم و از آن ها استفاده های بهینه کنیم.

برخی مزایای بازیافت کاغذ چیست؟

امروزه در کشور های پیشرفته به وسیله تکنولوژی و پیشرفت علم، کاغذ باطله ای تبدیل به زباله نمی شود و برای حفظ کره زمین و زنده ماندن درختان تا جایی که بشود این کشور ها اقدام به قطع درخت نمی کنند، ما هم امید داریم با توجه با گرم شدن کره زمین و معضلات متعددی همچون کم آبی و خشکسالی، کشور عزیزمان با رونق چرخه بازیافت و توجه بیشتر به این مسئله مهم، بتواند سهم بزرگی در حفظ طبیعت و این قبیل نعمت های خدادادی ایفا کند.

ما با توجه با جمعیت ۹۰ میلیون نفری که داریم، از حجم گسترده ای از کاغذ های باطله برخورداریم که می توانیم به وسیله بازیافت آن ها گام های مهمی در زمینه ایجاد شغل برداریم و فرزندانمان را برای زندگی در کشور خودشان مشتاق کنیم.

در ادامه به برخی مواردی که بازیافت کاغذ می تواند در حفظ منایع زیست محیطی کمک کند را برای شما خوانندگان گرامی بیان می کنیم:

 • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای
 • فضای زیادی برای دفن زباله فراهم می کند.
 • مصرف انرژی و آب را کاهش می دهد.
 • نیاز به دفع را کاهش می دهد (یعنی دفن زباله یا سوزاندن که میزان تولید دی اکسید کربن را کاهش می دهد).
 • فرایند بازیافت به حفظ محیط زیست کمک شایانی می کند.
 • بسیار مقرون به صرفه است.
 • هزینه لوازم التحریر را به شدت کاهش می دهد
 • کاهش ضایعات و بهبود کارایی
 • بازیافت، باعث امرار معاش می شود.

نکته بسیار مهم: بازیافت کاغذ باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و آب، کاهش قطع درختان (بازیافت تنها یک تن کاغذ باعث صرفه جویی در ۱۷ درخت و همچنین ۳.۳ یارد مکعب فضای دفن زباله) می گردد که این در نوع خود بسیار مهم است.

حقایقی در مورد کاغذ و ضایعات کاغذ

 1. در حال حاضر بیش از ۱۹۹ تن کاغذ تولید شده است (تولید در ۱۵ ثانیه).
 2. ۲۷۰۰ لیتر آب برای تولید ۱ تن کاغذ مصرف می شود (میانگین برای صنعت اروپا).
 3. ۱ ورق کاغذ به ۲ تا ۱۳ لیتر آب نیاز دارد (بسته به آسیاب).
 4. ۹۳ درصد کاغذ از درختان به دست می آید.
 5. ۵۰ درصد ضایعات مشاغل را کاغذ تشکیل می دهد.
 6. بازیافت ۱ تن کاغذ باعث صرفه جویی در حدود ۱۴۰۰ لیتر روغن، ۲۶۵۰۰ لیتر آب و ۱۷ درخت می شود.
 7. بسته بندی یک سوم یا بیشتر از زباله های ما را تشکیل می دهد.
 8. دفاتر ایالات متحده سالانه ۱۲.۱ تریلیون برگ کاغذ استفاده می کنند.
 9. کاغذ حدود ۲۶ درصد زباله های دفن زباله و ۳۳ درصد زباله های شهری را تشکیل می دهد.
 10. با تمام کاغذهایی که هر سال هدر می دهیم، می توانیم یک دیوار کاغذی به ارتفاع ۱۲ فوت از نیویورک تا کالیفرنیا بسازیم!
 11. کاهش مصرف کاغذ به دلیل انقلاب الکترونیکی پیش بینی شده بود. این اتفاق نیفتاد. انتظار می رود تقاضا برای کاغذ قبل از سال ۲۰۳۰ دو برابر شود.
 12. هر درخت اکسیژن کافی برای تنفس ۳ نفر تولید می کند.

۱۰ روش راحت برای کاهش ضایعات کاغذ

در سرتاسر دنیا، بسیاری از شرکت‌های یازیافت در حال اصلاح فرآیندهای خود برای کاهش تشکیل دیوکسین‌ ها هستند. دیوکسین یک محصول جانبی سمی در تولید کاغذ بوده بسیار سرطان زا است. ما اکنون به دنبال منابع تجدیدپذیر کاغذ هستیم تا مجبور نباشیم درختان زیبای حیات بخش خود را قطع کنیم.

برای کاهش آلودگی کاغذ و ضایعات چه کاری می توانید انجام دهید؟

 • تمام زباله های خود را بازیافت کنید.
 • یک مصرف کننده آگاه باشید و “۱۰۰٪ زباله های پس از مصرف بازیافت شده” را خریداری کنید. مواد کاغذی بازیافتی یا موادی را که از جنگل‌های مدیریت شده پایدار آمده‌اند بخرید.
 • در دفتر، از کاغذ استفاده مجدد کنید. اگر برای مثال فقط از یک طرف استفاده کرده اید، به جای دور انداختن آنها را جمع آوری کنید. می توانید این برگه ها را صحافی کنید و با استفاده از طرف دیگر یک دفترچه بسازید. این تلاش کوچک ۵۰ درصد ضایعات کاغذ را کاهش می دهد.
 • اگر قبلاً یک کپی اسکن شده از یک فایل دارید، دیگر آن را چاپ نکنید مگر اینکه واقعاً نیاز باشد.
 • هنگام ارتباط با مشتریان و مشتریان به جای کاغذ از ایمیل استفاده کنید.
 • استفاده از لیوان ها و بشقاب های کاغذی یکبار مصرف
 • با گذاشتن کاغذهای خود در سطل های بازیافت، کارمندان و دوستان خود را تشویق کنید که آنها را بازیافت کنند.
 • محصولاتی را با کمترین بسته بندی کاغذی خریداری کنید. کسب و کارها را تشویق کنید که از شیوه های سازگار با محیط زیست اطاعت می کنند.
 • از جدیدترین فناوری‌ ها مانند تبلت، رایانه و تلفن‌های هوشمند برای نگهداری فایل‌ ها و یادداشت‌ های خود بهره ببرید.
 • به عنوان یک مصرف کننده، نحوه استفاده و دفع کاغذ و سایر محصولات کاغذی به شدت بر ضایعات کاغذ ما تأثیر می گذارد. این تلاش‌های کوچک شما کمک ارزشمندی در حل مشکلات آلودگی امروز ما خواهد بود.

چگونه فرآیند Paper Recycling برای محیط زیست مفید و موثر است

کاغذ یک ماده معمولی روزمره، با کاربردهای بسیار زیاد است که در کلیه شرکت ها، منازل، موسسات دولتی و غیر دولتی، موسسات آموزش، سازمان ها و نهادهای بزرگ و کوچک و بسیاری اماکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بازیافت کاغذ و مقوا روشی سازگار با محیط زیست است که کاغذهای باطله را به کاغذ جدیدی تبدیل می کند که می تواند دوباره بدون کوچکترین مشکلی استفاده گردد. با کاهش تقاضا برای مواد خام، مقوا و کاغذ بازیافتی به حفظ محیط زیست کمک می کند. فرآیند بازیافت جعبه ها و کاغذها، نیازمند اجرای تخصصی چندین فرآیند است که کلیه این اقدامات با درک مصرف کنندگان از نحوه فرایند بازیافت صحیح شروع می شود.

در حال حاضر این یک الزام قانونی برای تولیدکنندگان پسماند است که به منظور حفط محیط زیست، زباله ها را مطابق سلسله مراتب، مورد عمل قرار بدهند. هنگامی که کاهش زباله و استفاده مجدد را در نظر گرفتید، باید اطمینان کنید که تمام مواد قابل بازیافت تا حد امکان بازیافت می شوند تا از دفن زباله به طور کامل جلوگیری گردد. این قانون شامل زباله های تجاری، صنعتی و خانگی می گردد.

هنگامی که کاغذ در زمین تجزیه می گردد، متان آزاد می کند، این مورد باعث ایجاد گاز گلخانه ای شده که یکی از عوامل اصلی تغییرات آب و هوایی در دنیاست.

بسیاری از این کاغذ های باطله تبدیل به پوشال می شوند و حجم بسیار گسترده تری از آن ها با ورود به چرخه بازیافت، تبدیل به مواد کاغذی قابل استفاده می شوند. با توجه با گستردگی فضای مجازی و دنیای اینترنت و همین طور شیوع ویروس کرونا، از حجم کاغذ های باطله در کره زمین کاسته شده است و کُند شدن این چرخه میتواند آسیب های جبران ناپذیری به طبیعت وارد کند. از شما عزیزان خواهش می کنیم چنانچه دسترسی به کاغذ باطله دارید اقدام به فروش آن ها کنید و سهمی در سرعت بخشیدن به این مسئله مهم داشته باشید. فرزندان ما نیاز به آب و هوای پاک دارند و ما باید به وسیله ابزارهای مختلف آینده ای بهتر برای آن ها رقم بزنیم.

پیشاپیش از اینکه به فکر محیط زیست هستید و به ما اعتماد می کنیم کمال قدردانی را داریم و به شما عزیزان قول می دهیم بهترین خدمات را تقدیمتان کنیم .

بازیافت کاغذ (Paper Recycling) چیست؟

کاغذ یک ماده با ارزش است که می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد و در تولید محصولات جدید، تولید و استفاده گردد.

Paper Recycling، شامل تبدیل برگه های باطله به محصولات جدید از جمله کاغذ توالت، جعبه های بسته بندی، کارت تبریک، جعبه مقوایی، کیسه کاغذی و … است. لازم به ذکر است که بیشتر کاغذهای تمیز بدون هیچ مشکلی، قابل بازیافت هستند.

درباره فرایند بازیافت کاغذ بیشتر بدانید: https://en.wikipedia.org/wiki/Paper_recycling

چرا کاغذ را بازیافت می کنیم؟

کاغذ یکی از ساده ترین محصولات برای بازیافت است. ما کاغذ را بازیافت می کنیم تا آن را به اقلام کاغذی جدیدی تبدیل کنیم. این مورد از هدر رفتن جلوگیری می کند و همچنین باعث صرفه جویی در منابع و انرژی مورد استفاده در هنگام ساخت کاغذ از ابتدا می گردد.

با استفاده مجدد از کاغذ، چرخه عمر مواد را طولانی و ردپای کربن، فرآیند تولید را کاهش می دهیم.

بازیافت کاغذ یک فرآیند بسیار حرفه ای است. ابتدا انواع و اقسام کاغذهای تمیز را جمع آوری و از سایر زباله ها جدا می گردد. پس از جمع آوری در کارخانه بازیافت کاغذ، به دسته های مختلف مانند مقوا، کاغذ مجله، روزنامه و کاغذهای اداری تقسیم بندی می شوند. در مرحله بعد کاغذ به خمیر تبدیل می گردد. معمولاً خمیر را چندین بار فیلتر می کنند تا عناصری مانند لکه های بزرگ چسب، تکه های پلاستیک و منگنه ها از بین برود. اگر کاغذ جوهری باشد، در مرحله مرکب زدایی، حذف می گردد. پس از حل شدن، مواد شیمیایی و هوا به دستگاه شناور اضافه تا جوهر از کاغذ جدا گردد. سپس ممکن است از فیبر برای افزایش سفیدی آن استفاده شود. مرحله نهایی در فرآیند بازیافت کاغذ، تبدیل خمیر کاغذ تمیز شده به کاغذ جدید است. گاهی اوقات الیاف چوب بکر برای افزایش استحکام کاغذ اضافه می گردد، اما الیاف کاغذ بازیافتی را می توان به تنهایی بدون مشکلی مورد استفاده قرار داد. خمیر کاغذ با مواد شیمیایی و آب گرم مخلوط و سپس از طریق دستگاه کاغذ سازی تغذیه می شود. آب، تخلیه می شود و اجازه می دهد تا الیاف به هم بپیوندند و یک ورقه آبکی تشکیل دهند. سپس آب بیشتری با استفاده از غلتک های سنگین خارج و یک صفحه برگه تازه بیرون می آید.

سوال مهم: اکثر دفاتر و محل های کار می پرسند که آیا می توان کاغذهای خرد شده را در سطل های بازیافت کاغذ قرار داد؟

پاسخ: بستگی دارد. در برخی موارد کاغذهای خرد شده را با جمع آوری زباله های خانگی معمولی نمی پذیرند. در این صورت، باید به نزدیکترین مرکز بازیافت یا بانک بازیافت مقوا مراجعه کنید. تمام کاغذهای شُل را در یک پاکت یا یک جعبه خالی بسته بندی کنید تا از باد کردن قطعات جلوگیری کنید. اگر نیاز به بازیافت کاغذهای محرمانه دارید، آن را به یک شرکت خصوصی بدهید تا به درستی از بین برود.

چگونه در منزل کاغذهایمان را بازیافت کنیم

برای انجام عمل بازیافت در منزل خود، کافیست قبل از گذاشتن آن در سطل، از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید. بیشتر کاغذهای اداری معمولی را می توان بازیافت کرد، اما برای بسته بندی مواد غذایی کاغذی، بهتر است برچسب آن را بررسی کنید و آن را پاک کنید.

قبل از بازیافت، هر گونه بسته بندی پلاستیکی را از روزنامه ها و مجلات خارج کنید. به عنوان یک قاعده کلی، اگر کاغذ را پاک کنید و دوباره برنگردد، می توان آن را بازیافت کرد. همچنین لازم نیست نگران حذف منگنه ها باشید، زیرا این کار در کارخانه بازیافت محلی شما انجام می شود.

فرایند خرید کاغذ باطله توسط شرکت ابراهیمی چگونه است؟

ضایعات کاغذی که از شما خریداری می کنیم، در انبار مرکزی مجموعه بازیافت ابراهیمی واقع در جاده قزلحصار کرج نگهداری و پس از بسته بندی و جداسازی، راهی کارخانه های عظیم بازیافت می شوند. اگر در محدوده طرح ترافیک هستید، هیچ محدودیتی برای سرویس دهی به شما عزیزان نداریم و در اسرع وقت خدمت شما می رسیم و اقدام به جمع آوری کاغذهای باطله شما می نماییم.

لازم به ذکر است که تامین کنندگان ضایعات کاغذ از ایران به خصوص شرکت ابراهیمی، توسط RIM تایید شده اند و دارای نماد “RIM Verified” هستند. علامت اعتماد برای تامین کنندگان ضایعات نشان دهنده اصالت تامین کننده ضایعات است. هرچه قدر میزان درجه بالاتر باشد، اعتماد بیشتر است. شما می توانید لیست تامین کنندگان ضایعات در ایران را بر اساس علامت های اعتماد، RIM تایید شده، تاریخ ارسال و بسیاری موارد دیگر، پیدا کنید.

سوالات متداول شما عزیزان:

۱) قیمت کاغذ باطله به چه عامل هایی بستگی دارد؟

به کیفیت و نوع جنس کاغذ، وزن، ابعاد و اندازه و همچنین محل بارگیری آن بستگی دارد.

۲) اساسی ترین تأثیر بازیافت کاغذ باطله چیست؟

صرفه جویی در منایع، حفظ محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی، صرفه جویی در مصرف آب، کاهش میزان قطع شدن درختان، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و بهبود وضعیت آب و هوایی.

۳) چگونه می توانم درباره فروش کاغذ باطله مشاوره دریافت کنم؟

شما می توانید با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس حاصل فرمایید.

ابراهیمی: خریدار کاغذ باطله به همراه مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص فروش

محترم شمردن مشتری و کسب اعتبار مسئله ای بسیار مهم است که ما همیشه سعی داشتیم با ارائه خدمات درست و کاربردیT اطمینان شما عزیزان را جلب کنیم. لطفاQ برای اطلاع دقیق از قیمت کاغذ باطله و فروش آن، با ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید. مجموعه ابراهیمی به عنوان بهترین خریدار کاغذ باطله در تهران و کلیه مناطق ۲۲ گانه آن این استان بزرگ و زیبا، خدمات گسترده ای را به شما عزیزان در زمینه ی خرید برگه های باطله ارائه می کند. منتظر نظرات، پیشنهادات، سوالات شما عزیزان در بخش دیدگاه های این نوشته هستیم. کلیه این مطالب، توسط پرسنل زحمتکش و دلسوز مجموعه بازیافت ابراهیمی تنظیم شده و هرگونه استفاده محتوای این سایت می‌گیرد قضایی و قانونی در پی خواهد داشت. ما با ارائه این مقالات پر محتوا، سعی بر ارائه توضیحات کاربردی و مفید در شناخت برگه های باطله و نحوه خرید و فروش آن ها داریم، از شما بزرگواران درخواست می کنیم پس از مطالعه این مقالات سعی بر نگهداری و نظم دهی کاغذ باطله داشته باشید.

۴.۱/۵ - (۲۱ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

26 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کاغذ باطله»

 1. من تعدادی مجله باطله دارم. ولی وزنش را نمی دونم چقدر است. امکانش است تماس بگیرم و ازتون راهنمایی بگیرم.
  در محل هم خرید دارید؟

  پاسخ
 2. آیا شما کتابخانه های شخصی هم خرید دارید؟ من در منزل خود، یک کتابخانه شخصی دادم که علاوه بر کتاب ها، کاغذهای باطله هم دارد. چگونه می توانم با شما در این زمینه صحبت کنم. چون می خواهم کل کاغذها و کتاب هایم را بفروشم. قیمت های پیشنهادی شما چقدر است؟

  پاسخ
  • سلام و درود خانم علیزاده. بله ما خریدار کاغذ باطله، کتاب های قدیمی و سایر موارد هستیم. کافیست با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بیگید تا همکاران به شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 3. سلام در مطلب تان درباره فرآیند و نحوه بازیافت کاغذ و مزیت های آن اشاره کردید. آیا این فرایند فقط بابت برگه های باطله است یا موارد دیگر مثل کتاب و مجله را شامل می شود؟

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

×