صفحه اصلی / خریدار مجله باطله

خریدار مجله باطله

شرکت ابراهیمی به عنوان یک مجموعه حرفه ای خریدار مجله باطله در تهران و البرز (کرج)، خدمات بسیاری خوبی را در کنار سایر خدمات، به شما عزیزان ارائه می دهد. اگر قصد فروش مجله های قدیمی خود را دارید با شرکت بازیافت ابراهیمی تماس بگیرید و مجلات خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید. خرید مجله باطله توسط مرکز بازیافت ابراهیمی با قیمت مناسب انجام می شود و مسلما رضایت شما عزیزان را در پی خواهد داشت.

در ادامه با ما همراه باشد تا مطالب بسیار خوبی در زمینه ارزش گذاری مجلات باطله ئ قدیمی به شما خوانندگان گرامی ارائه دهیم.

بررسی ارزش خرید مجله باطله

خیلی وقت ها پیش خودتان فکر کرده اید که چطوری می توانم درآمد مازاد، علاوه بر درآمد فعلی داشته باشم؟ از چه روش های قادر هستم با کمترین هزینه، در آمد برای خودم ایجاد کنم؟ خوب یک راه حل ساده را در اینجا به شما عزیزان ارائه می دهیم.

کافی است سری به انباری خانه یا شرکت خود بزنید و در آنجا کلیه مجله هایی که قبلاً خریداری کرده اید را پیدا کنید. خوب حتماً می پرسید این کار چه فایده ای دارد؟!

نکته مهم: شما می توانید تمامی مجله های خود را جمع آوری کنید و با یک تماس با شرکت های خریدار مجلات باطله یا شرکت های بازیافت کاغذ، آن را با قیمت مناسب فروخته و از این طریق برای خودتان درآمد ایجاد کنید. همانطور که در ابتدای این نوشته عتوان کردیم، مجموعه ابراهیمی تمامی مجلات کهنه شما را با قیمت بسیار عالی و منصفانه از شما خریداری می کند تا از این طریق سود خوبی نصیب شما بزرگواران شود.

شما می توانید بهترین و باارزش ترین مجلات خود را درجه بندی کنید و آن هایی که برای شما خاطره انگیز هستند را برای خودتان نگه دارید و مابقی را بفرشوید. یا می توانیسد آن مجلات ارزشمند خود را با قیمت بالا بفروشید.

چه مواردی یک مجله باطله را ارزشمند می کند؟

ارزش یک مجله باطله (Magazine)، بر اساس مبلغی است که شخص برای آن پرداخت می کند. برخلاف بسیاری، مجلات معمولاً برای افزودن به «magazine collection» خریداری نمی‌شوند، بلکه به‌عنوان بخش های ثانویه برای مجموعه اصلی خریداری می‌شوند.

با وجود به گزینه های زیادی که وجود دارد، شما به چند روش می توانید مجلات خود را ارزش گذاری کنید که این موارد عبارتند از:

 1. تاریخ، نسخه و حجم
 2. مقالات یا نویسندگان قابل توجه
 3. مشاهیر یا ستاره های ورزشی برجسته
 4. کاور، آثار هنری داخلی و عکاسی
 5. مقالات و مطالب
 6. تبلیغات قابل توجه
 7. اولین حضور ادبی
 8. تاریخ
 9. عکس ها
 10. فرهنگ
 11. هنر
 12. قدمت
 13. روندهای فعلی
 14. رویدادهای تاریخی
 15. نادر بودن
 16. تقاضا
 17. شرایط
 18. امضاها و کتیبه ها

وقتی نوبت به مجلات می‌رسد، هیچ قاعده‌ای وجود ندارد که چه چیزی یک شماره خاص را برای یک شخص ارزشمند می‌کند و برای دیگری نه. یک نفر ممکن است بخواهد شماره نشنال جئوگرافیک را به خاطر نشان دادن مقصدی که زمانی از آن بازدید کرده است بخواهد، در حالی که شخص دیگر ممکن است علاقه مند به شماره رولینگ استونز باشد. زیرا روی جلد آن بیتلز را نشان می دهد. با این حال شخص دیگری ممکن است یک مجله خاص را بخواهد زیرا در روز تولد یا روز عروسی آنها منتشر شده است. پس متوجه شدیدی که یک اصول خاص نداریم.

مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص فروش مجله باطله

کافیست با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید و از کارشناسان زبده ما در خصوص برررسی استعلام قیمت مجله باطله و موارد دیگر مشاوره بگیرید. ما در مجموعه ابراهیمی، به عنوان خریدار مجله باطله، کلیه راهنمایی های لازم را به شما عزیزان خواهیم کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاه خود را بنویسید

×