صفحه اصلی / خریدار کتاب قدیمی

خریدار کتاب قدیمی

خریدار کتاب قدیمی در تهران و البرز (Rare Book Buyer) 09125256158. (کتابهای قدیمی را کجا بفروشیم). با توجه به تغییر محتوای کتاب‌ها که در درازمدت به وجود می آید، بسیاری از کتاب‌های قدیمی از رده خارج شده و می‌توانند به چرخه بازیافت ورود کنند و سهم بزرگی در حفظ طبیعت داشته باشند. برای مثال کتب درسی و دانشگاهی که مربوط به سالیان پیش هستند و هیچ کاربردی ندارند، یکی از اصلی‌ترین مواد بازیافتی برای تولید دوباره کاغذ محسوب شده و از نظر ساختار توانایی بازیافت دوباره و تبدیل دوباره به مواد کاغذی را دارند.

مجموعه ابراهیمی، به عنوان یکی از بهترین خریدار کتاب قدیمی در سطح کشور بوده و همه کتب را وارد چرخه بازیافت نمی کند و اقدام به جداسازی آن ها می کند. کتب قدیمی و دانشگاهی که مربوط به سالیان گذشته هستند، مدتی است که فضای شما را اِشغال کرده و شما قصد فروش آن ها را دارید و در جستجوی خریدار کتاب قدیمی می باشید و بایستی در نظر داشته باشید مجموعه بازیافت ابراهیمی در محل شما اقدام به خرید کتب دست دوم و قدیمی می کند و در ازای وجه نقد به شما بزرگواران، این مبادله را انجام می دهد.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب

خریداری انواع کتاب قدیمی

چنانچه کتاب قدیمی شما بزرگواران در انباری خاک می خورند و به دلیل وزن بالای آن ها تکان دادن و جابجا کردنشان مشکل است، می‌توانید از طریق تماس تلفنی درخواست حضور پرسنل ما را برای جمع آوری آن ها را در محل کار یا زندگی خود داشته باشید. هیچ فرقی ندارد کتب شما در چه زمینه ای باشند، مجموعه بازیافت ابراهیمی همه کتب شما عزیزان را خرید و اقدام به جداسازی آن ها می کند.

کتب ادبی، فلسفی، تاریخی، درسی و … به قیمت های جداگانه ای خرید شده و از بازیافت همه آن ها جلوگیری می گردد و تعداد کثیری از آن ها به دست مصرف کنندگان می رسد که این امر در حیطه شغلی ما یک حرکت نوین در راستای گسترش فرهنگ عالی کتابخوانی و صرفه جویی مالی محسوب می گردد.

بسیاری از کتب قدیمی به دلیل زرد شدن صفحات، از بین رفتن جلد و تغییر محتوای آن بایستی وارد چرخه بازیافت شوند و کمکی به حفظ محیط زیست کنند. اما متاسفانه بسیاری از مردم حاضر به ورود کتاب هایشان با چرخه بازیافت نیستند و به دلیلی اطلاعات ناقص و ضعیفی که در این زمینه دارند، دچار باورهای اشتباه در مورد قیمت می شوند و اقدام به فروش کتاب های خود نمی کنند.

قیمت گذاری کتاب های قدیمی بر اساس کشش بازار کتابخوانی و علاقه مردم به انجام می شود و به هیچ وجه نباید توقع قیمت های غیر منطقی را داشته باشید. با توجه به اینکه مجموعه ما دستی هم در بازار کتاب دارد، اقدام به جداسازی کتب کرده و از باطله شدن همه آن ها جلوگیری می کند. حفظ ارزش کتاب و فرهنگ خواندن آن، جزو مأموریت های اصلی ماست. البته ذکر این نکته ضروریست که ما به هیچ عنوان خریدار کتب خطی و چاپ سنگی نیستیم و به دلیل حضور شیادان و کلاهبرداران متعدد در این زمینه از خرید این گونه کتب معذوریم.

بعضی از کتاب‌های قدیمی ارزش مادی بالایی دارند، اما باید بدانید که اگر ما در روز موفق به خرید ده هزار جلد شویم، بیش از ده یا بیشت جلد از آن ها را نمی توانیم بفروشیم و به عدم استقبال مردم از کتاب و کتابخوانی در مواردی خاص مجبور به بازیافت کتاب‌ ها بودیم و با استفاده از تجربه کارشناسان کارکُشته در این زمینه به تازگی اقدام به جداسازی آن ها می کنیم و از باطله شدن آن ها جلوگیری می کنیم.

فروش کتب به صورت دانه ای و جلوگیری از بازیافت آن ها امری بسیار پیچیده و پر هزینه است که مجموعه ابراهیمی پس از بیست سال خدمت در زمینه بازیافت مواد کاغذی با سرمایه گذاری و استخدام نیروهای مجرب در زمینه کتاب به این مهم جامه عمل پوشانده است. متاسفانه به دلیل تغییرات مداومی که در کتب درسی صورت می گیرد همه کتابهای درسی تبدیل به ضایعات کاغذی می شوند و به چرخه بازیافت ورود پیدا می کنند. تفاوتی هم ندارد که قدیمی باشند یا جدید. قیمت کتب قدیمی و خوانده شده شما متغیر است و در اکثر مواقع به صورت کیلویی محاسبه می گردد. اما در موارد خاصی همان طور که در اواسط این مقاله ذکر کردیم به صورت دانه ای خرید می شوند و حرمت علمی، ادبی، مذهبی و فرهنگی آن ها حفظ می شود.

ابراهیمی، بهترین خریدار کتاب قدیمی در تهران و البرز

مجموعه بازیافت ابراهیمی، به عنوان یک شرکت حرفه ای در زمینه خریدار کتاب قدیمی در تهران و البرز، طیف گسترده ای از خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

۳.۴/۵ - (۵ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

3 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کتاب قدیمی»

دیدگاه خود را بنویسید

×