صفحه اصلی / خریدار کاغذ باطله شرق تهران | 09125256158

خریدار کاغذ باطله شرق تهران | 09125256158

خریدار کاغذ باطله در شرق تهران

خریدار کاغذ باطله شرق تهران و کلیه مناطق ۱۵، ۱۴، ۱۳، ۸ و ۴. شما عزیزان هرکجایی که در شرق تهران حضور داشته باشید، با یک تماس، تیم حرفه ای مجموعه ابراهیمی در کوتاه ترین زمان ممکن، خدمت شما عزیزان می رسد و کاغذهای باطله شما عزیزان را با قیمت منصفانه خریداری می کند. در ادامه لیستی از برخی از مناطق شرق تهران که در آنجا فعالیت داریم را برای شما عزیزان آورده ایم. شرق تهران با توجه به تراکم و جمعیت بسیار زیادی که دارد، از ضایعات کاغذی بسیار زیادی برخوردار است که مجموعه بازیافت ابراهیمی با برنامه بسیار دقیق و هوشمندانه ای که توسط کارشناسان خود در محدوده شرق تهران اجرا کرده است، موفق به سرویس دهی فوری و مناسب جهت خریداری کاغذ های باطله در همه نقاط شرق تهران شده است. ما با هشت پیک سیار در شرق تهران با سرعت بسیار زیاد، اقدام به جمع آوری کاغذهای باطله می کنیم و قیمت های بسیار بسیار مناسبی را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم. شما دوستانی که در شرق تهران شاغل یا ساکن هستید، بایستی بدانید که می توانید کاغذ های باطله خود را به ما بفروشید و کمکی در اشتغالزایی در زمینه بازیافت آن کرده باشید. کاغذ های رنگی، A4، تراکت و کاغذهای گلاسه، ارزش مادی پایینی ندارند و سپردن آنها به سطل زباله خیانت بزرگی به محیط زیست و آینده فرزندانمان است. همگی ما بایستی سهم بسزایی در حفظ محیط زیست داشته باشم. بسیاری از شما عزیزانی که ساکن شرق تهران هستید، دوستان و آشنایان متعددی دارید که قصد فروش کتاب و کاغذهای خود را دارند و از چگونگی این پروسه اطلاع ندارند. شما دوستان گرامی می توانید با معرفی سایت یا شماره تلفن ما این عزیزان را آگاه کنید.

مجموعه بازیافت ابراهیمی، در کلیه مناطق شرق تهران، فعالیت ها و خدمات بسیار عالی ای ارائه می دهد. محله هایی مثل تهرانپارس، افسریه، مشیریه، نبرد، پیروزی، مجیدیه و … از مناطق پرتعداد و گسترده ای هستند که ما در آنجا به طور مستمر فعالیت داریم. کاغذ اداری در محدوده های مختلف شرق تهران به قیمت مناسب از شما عزیزان خریداری می شود تا همیشه زحمت جمع آوری کاغذ های باطله خود را بکشید. به علاوه توجه داشته باشید که توزین کاغذ های شما به وسیله ترازوی های دیجیتالی صورت می گیرد و قیمت ما منصفانه می باشد .

همکاری با مدارس، ارگان ها، ادارات و شرکت ها در شرق تهران

بسیاری از شرکت های بزرگ در شرق تهران، طرف قرارداد با مجموعه بازیافت ابراهیمی هستند که همکاری با ایشان از افتخارات بزرگ ما است. بسیاری از مدرسه ها در شرق تهران، ادارات و ارگان ها کاغذ ها و کتاب های باطله بسیار زیادی موجود دارند که می توانند از طریق همکاری با ما به قیمت مناسب ضایعات کاغذی خودشان را وارد چرخه بازیافت کنند. دانشگاه های بسیار زیادی در بخش شرقی تهران هستند که از تعداد بسیار زیادی دانشجو بهره مند می باشد.

بد نیست بدانید که محدوده قابل پوشش ما در شرق تهران شامل جاجرود، بومهن، دماوند و رودهن هم می شود که این مهم حاصل دسترنج کارشناسانی است که در زمینه بازیافت و حفظ محیط زیست از ستون های اصلی موفقیت ما بوده اند.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کاغذ باطله

منطقه ۴ شرق تهران

 1. هنگام
 2. هروی
 3. نارمک
 4. تهرانپارس
 5. حکیمیه
 6. علم و صنعت
 7. فرجام
 8. بلوار پروین
 9. سراج
 10. شمس آباد
 11. مجیدیه
 12. شمیران نو
 13. قنات کوثر
 14. شیان
 15. مهران
 16. لویزان
 17. پاسداران
 18. ساقدوش
 19. اختیاریه
 20. احتشامیه
 21. استخر
 22. سید خندان
 23. نوبنیاد
 24. اوقاف
 25. سراج
 26. خیابان فرجام
 27. صاحب الزمان
 28. دولت (کلاهدوز)
 29. بزرگراه شهید بابایی
 30. وفامنش
 31. بلواز نیروی زمینی
 32. خیابان شریعتی
 33. گلستان
 34. پایدارفرد
 35. استاد حسن بنا
 36. بزرگراه شهید زین الدین
 37. وارباز
 38. بلوار دلاوران
 39. تکاوران
 40. مطهری
 41. تیرانداز
 42. واثقی
 43. جاده تلو
 44. جاده دماوند
 45. شهرک زیبای شریفی

منطقه ۸ شرق تهران

 1. محله تهرانپارس
 2. محله نارمک
 3. محله حشمتیه
 4. محله نظام آباد
 5. محله وحیدیه
 6. محله مدائن
 7. محله مدنی
 8. محله هفت حوض
 9. محله سبلان
 10. سبلان شمالیمحله ده نارمک
 11. محله استاد حسن بنا تهرانمحله تیر انداز ( حجربن عدی )
 12. محله خیابان بخت آزاد
 13. محله جاده دماوند تهران

منطقه ۱۳ تهران

 1. خیابان پیروزی
 2. محله نیرو هوایی
 3. سیمتری نیرو هوایی
 4. محله تهران نو
 5. محله عشرت آباد
 6. عشرت آباد
 7. محله شکوفه
 8. محله مدنی
 9. محله دروازه شمیران
 10. محله نبرد
 11. محله انقلاب تهران
 12. محله خیابان جمهوری
 13. محله ابوریحان تهران
 14. محله سلیمانیه
 15. محله کوی زینبیه تهران

منطقه ۱۴ شرق تهران

 1. دولاب
 2. محله آهنگ
 3. محله شوش
 4. محله خاوران
 5. محله میدان خراسان
 6. محله شیخ الرئیس
 7. محله کوی هفدهم شهریور

منطقه ۱۵ شرق تهران

 1. افسریه
 2. محله دولت آباد
 3. محله شهرک امیرالمومنین
 4. محله قصر فیروزه ۲

مشاوره خرید و فروش کاغذ باطله در شرق تهران

متاسفانه اکثر همکاران ما با توجه با مشغله کاری و مشکلات گوناگونی که دارند، مقدور به جمع آوری کاغذ باطله از همه نقاط تهران نیستند و ما مفتخریم که اعلام کنیم اولین مجموعه بازیافت در زمینه ضایعات کاغذی هستیم که د کلیه مناطق تهران از جمله شرق تهران کار می کنیم و در محل کار یا زندگی شما، اقدام به خریداری کاغذ باطله می کنیم. شرکت بازیافت ابراهیمی به عنوان حرفه ای ترین مجموعه در خصوص خریدار کاغذ باطله در شرق تهران، امکان ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی را از طریق تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ فراهم نموده است.

۴.۱/۵ - (۷ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

3 دیدگاه دربارهٔ «خریدار کاغذ باطله شرق تهران | 09125256158»

دیدگاه خود را بنویسید

×