صفحه اصلی / خریدار کتابخانه شخصی

خریدار کتابخانه شخصی

ابراهیمی: خریدار کتابخانه شخصی در ایران

شرکت ابراهیمی به عنوان خریدار کتابخانه شخصی (Personal Library Buyer)، طیف وسیعی از سرویس ها (Services) را به شما بزرگواران و هموطنان عزیز ارائه می کند. اگر کتابخانه شخصی در خانه یا شرکت خود دارید، می توانید از این طریق برای خود درآمدزایی کنید. شما می توانید به راحتی و بدون کوچکترین مسئله ای، کتاب خود را به پول نقد تبدیل نمایید. فقط کافیست با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره ها و صحبت های اولیه، حضوراً به خدمت شما برسیم.

ما با تجربه بیش از ۲۰ سال در زمینه خرید انواع کتاب، همه چیز را دیده ایم! از ۱۰۰,۰۰۰ کتاب در یک مزرعه متروکه تحت کنترل آب و هوا گرفته تا ۱۰,۰۰۰ کتاب کمیاب که در یک زیرزمین و در پلاستیک پیچیده شده اند و از این بابت به هیچ عنوان تعجب نمی کنیم. برای بررسی صداقت، تسویه سریع و نقدی کتاب، می توانید روی ما حساب کنید. برای شروع همین امروز با ما تماس بگیرید. ما خدمات باکیفیت و مناسبی را به شما ارائه می کنیم و همه بسته بندی ها و حمل و نقل را در محل شما بزرگواران انجام می دهیم. پس از ارزیابی کتاب‌ها، پول دریافت می‌کنید، پس منتظر چه هستید؟!

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب دست دوم

ما خریدار کتابخانه شخصی شما هستیم

ما در خرید مجموعه های آکادمیک شخصی، از متخصصان همه رشته ها مشورت می گیریم. ما به خرید کلیه کتب شامل درسی، غیرداستانی، تاریخی، دانشگاهی و … علاقه مندیم، اما از مشخصه های ما این است که کتاب ها را از هر لحاظ مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم. ارزیابی ما می تواند به صورت تلفنی، ارسال عکس در شبکه های اجتماعی، ارسال ایمیل یا به صورت حضوری باشد. پس زمان و مکان برای ما فرقی نمی کند. در دنیایی با بودجه کتابخانه های محدود، بهترین گزینه برای کتاب های اهدایی و دور ریخته شده شما، پول نقد است. نیازی نیست منتظر بمانید تا کتاب‌هایتان به‌صورت محموله به فروش برسند، آنها اکنون ارزش دارند و ما با قیمت بالا آن ها از شما می خریم

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب قدیمی

ما خریدار کتاب های کتابخانه دانشگاهی شما هستیم

ما همیشه علاقه مند به کار با کتابخانه های دانشگاهی همه هستیم و خدمات عالی ای را در این زمینه به موسسات آموزشی ارائه می دهیم. ما همچنین خدمات تحویل کتاب های هدیه را ارائه می دهیم. برای مثال، ما با بسیاری از کتابخانه‌های دانشگاهی کار می‌کنیم که کتاب‌های اهدایی را دریافت می‌کنند. بسیاری از اوقات آنها نیروی لازم برای تطبیق آن کمک مالی را ندارند. ما آن کتاب ها را در محل، در هر نقطه بسته بندی می کنیم، آنها را به انبار خود ارسال می کنیم. پس از ارزیابی، مبلغی را برای آنها دریافت می کنید.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب درسی

شرکت بازیافت ابراهیمی، کلیه کتب کتابخانه شما به طور کامل و یکجا خرید می کند. ما در زمینه خریدار کتابخانه شخصی و عمومی، نسبت به دیگر رقبا برتری داشته و در این زمینه کاملاً تخصص داریم.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاه خود را بنویسید

×