صفحه اصلی / خریدار روزنامه قدیمی

خریدار روزنامه قدیمی

شرکت بازیافت ابراهیمی، خریدار روزنامه قدیمی (Old newspaper buyer) در استان های تهران و البرز است. مطمئناً شما جستجوی زیادی در اینترنت انجام داده اید تا بتوانید شخص یا شرکتی را پیدا کنید تا نشریه های باطله شما را خرید کند. بالاخره شما ما را پیدا کردید. ما آرشیو عظیمی از نشریه های قدیمی را برای خرید عموم ارائه می‌کنیم، نشریه هایی که اکنون به سختی می‌توان آنها را تهیه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار روزنامه

ارزش روزنامه های قدیمی

مقدار پول نقدی که می توانید برای یک مجله یا روزنامه دریافت کنید، بسیار متفاوت است. برخی از آن ها واقعاً می توانند ارزش بسیار بالایی داشته باشند، اما مجموعه‌ های مجلات معروف مانند National Geographic، Sports Illustrated و دیگر می‌توانند برای یافتن خریدار چالش برانگیز باشند، زیرا یافتن آنها نسبتاً آسان است. نشریه های شما در صورت نادر بودن، احتمال فروش بیشتری دارند. به عنوان مثال، نسخه های ویژه مجلات با تعداد محدودی ارزش افزوده دارند. همچنین آن ها اگر دارای یک خبر مهم، رویداد تاریخی یا افراد مشهور مشهور باشند، ارزش بسیار بالاتری دارند.

نکته مهم: شرایط نیز یک عامل مهم است. اگر مجلات و روزنامه های شما دارای صفحات گم شده، پاره یا پارگی یا علامت گذاری روی صفحات باشند، احتمال اینکه بتوانید برای آنها پول نقد دریافت کنید کاهش می یابد.

ما روزانه تماس های زیادی از شما عزیزان دریافت می کنیم که شما عزیزان قصد دارید روزنامه های قدیمی را بفروشید. ما با کمال میل تمامی آن ها را از شما را با قیمت منصفانه خرید می کنیم. چون رضایت شما، برای ما بسیار مهم است. کافیست که برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ابراهیمی تماس بگیرید.

 نکته مهم: آیا می دانستید برای ساختن یک دسته کاغذ، حدود هفت درخت کاملاً رشد کرده نیاز است؟ از پوشاندن وسایل در نشریه ها گرفته تا گذاشتن آنها در قفسه های خانه های ما، روزنامه ها در همه جا دیده می شوند. پس از استفاده از آن ها، تنها کاری که انجام می دهیم این است که همه آن را به عنوان زباله  دور می اندازیم. اما آیا فکر می کنید با ریختن این همه ضایعات نشریه ها چه اتفاقی برای طبیعت رخ می دهد؟ نه، ما هنوز برای حفاظت از طبیعت به خوبی به طبیعت نمی‌پردازیم، می‌توانیم قدمی جلوتر برداریم و ضایعات روزنامه‌ های قدیمی را بفروشیم. اکنون، با پیشرفت کارها، می توانید آن ها را با یک تماس بفروشید.

شرکت ابراهیمی، خریدار روزنامه قدیمی در ایران

شرکت ابراهیمی به عنوان خریدار روزنامه قدیمی در ایران، در خدمت تک تک شما هموطنان عزیز است. حدود ۲۰ سالی است که در زمینه بازیافت کاغذ در ایران فعالیت داریم و خدا رو شکر توانسته ایم رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کنیم. کافیست برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاه خود را بنویسید

×