صفحه اصلی / خریدار روزنامه قدیمی

خریدار روزنامه قدیمی

شرکت بازیافت ابراهیمی، خریدار روزنامه قدیمی (Old newspaper buyer) در استان های تهران و البرز است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار روزنامه

ما روزانه تماس های زیادی از شما عزیزان دریافت می کنیم که شما عزیزان قصد دارید روزنامه های قدیمی را بفروشید. ما با کمال میل تمامی روزنامه های باطله شما را با قیمت منصفانه خرید می کنیم. چون رضایت شما، برای ما بسیار مهم است. کافیست که برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت ابراهیمی تماس بگیرید.

 نکته مهم: آیا می دانستید برای ساختن یک دسته کاغذ، حدود هفت درخت کاملاً رشد کرده نیاز است؟ از پوشاندن وسایل در روزنامه ها گرفته تا گذاشتن آنها در قفسه های خانه های ما، روزنامه ها در همه جا دیده می شوند. پس از استفاده از روزنامه، تنها کاری که انجام می دهیم این است که همه آن را به عنوان زباله  دور می اندازیم. اما آیا فکر می کنید با ریختن این همه ضایعات روزنامه چه اتفاقی برای طبیعت رخ می دهد؟ نه، ما هنوز برای حفاظت از طبیعت به خوبی به طبیعت نمی‌پردازیم، می‌توانیم قدمی جلوتر برداریم و ضایعات روزنامه‌های قدیمی را بفروشیم. اکنون، با پیشرفت کارها، می توانید روزنامه های قدیمی را به با یک تماس بفروشید.

شرکت ابراهیمی، خریدار روزنامه قدیمی در ایران

شرکت ابراهیمی به عنوان خریدار روزنامه قدیمی در ایران، در خدمت تک تک شما هموطنان عزیز است.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It

دیدگاه خود را بنویسید

×