صفحه اصلی / خریدار کتاب حقوقی

خریدار کتاب حقوقی

ابراهیمی، خریدار کتاب حقوقی با قیمت بالا

خریدار کتاب حقوقی (Law Books Buyer) توسط شرکت بازیافت ابراهیمی. آیا شما یک شرکت حقوقی با کلی کتاب های مرتبط با حوزه کاری خود هستید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید؟ اگر جوابتان بله است، بایستی خدمت شما عزیزان عرض کنیم که ما به عنوان خریدار انواع کاغذ و کتاب، می توانیم کتب حقوقی شما را به طور کامل و یکجا خرید کنیم. شما می توانید برای فروش کتب خود با تلفن های ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ و ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ تماس بگیرید. نحوه خرید ما کاملاً نقدی است.

ما طی تحقیقاتی که داشتیم، متوجه شدیم که تعداد زیادی از کسب‌ و کارها با تمامی کتاب‌ های حقوقی، گزارش‌های حقوقی و دایره‌المعارف‌ های قدیمی خود گیر کرده‌اند و نمی‌دانند با آنها چه کنند. ما می خواهیم به شما بزرگواران کمک کنیم. ما مشتاق جمع‌آوری این مطالب ارزشمند هستیم و می‌دانیم که اغلب این کتاب‌ها در سطل زباله قرار می‌گیرند، یا بدتر از آن، باید به کسی پول بدهید تا آنها را بردارد. ما به عنوان یکی از برترین شرکت های بازیافت کاغذ و کتاب، خوشحال هستیم که به اطلاع شما برسانیم که دیگر کتب حقوق قدیمی شما به هیچ عنوان هدر نمی روند. آنها می توانند توسط شخصی که به آنها نیاز دارند دوباره استفاده شوند.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب

ما به عنوان خریدار کتاب های حقوقی، همه نوع کتاب‌های درسی حقوق و گزارش‌های حقوقی را بدون توجه جدید و قدیم بودم آن ها خریداری می‌کنیم! خریداران کتاب قانون فرصتی را برای شما به ارمغان می آورد تا کتاب های حقوق خود را بفروشید. ما هر ساله با خرید کتاب‌های حقوقی ناخواسته به بسیاری از وکلا، شرکت‌های حقوقی، شوراها و کتابخانه‌های دانشگاه کمک کرده‌ایم. تعداد آنها هر چقدر هم کم یا زیاد باشد، این مسئله اصلاً برای شرکت بازیافت ابراهیمی مهم نیست. زیرا ما همیشه آماده خرید کتاب های حقوقی شما هستیم!

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب قدیمی

ابراهیمی: خریدار کتاب حقوقی+مشاوره رایگان و تخصصی

مجموعه بازیافت ابراهیمی، ارزش کتب حقوقی شما را درک کرده و از این رو قیمت بسیار مناسبی و منصفانه ای را برای آن‌ها پیشنهاد می کند که موجب جلب رضایت شما عزیزان شود. ما اهمیت زمان شما را می دانیم، بنابراین خدمات علاوه بر خریدار، خدمات بسته بندی کتب را هم ارائه می دهیم. کارکنان ما با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه خریدار کتاب حقوقی و جمع آوری آن ها، طیف گسترده ای از خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It
×