صفحه اصلی / خریدار کتاب آموزشی

خریدار کتاب آموزشی

خریدار کتاب آموزشی (Educational Book Buyer)، در زمره ی اصلی ترین خدمات شرکت بازیافت ابراهیمی است. ما کلیه کتب آموزشی شما را از دبستان تا دانشگاه با بالاترین قیمت خرید می کنیم. شما می توانید برای فروش کتب خود، با تلفن های ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ و ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب دست دوم

زمانیکه امتحانات شما به پایان می رسد، ما می توانیم درک کنیم که چگونه نمی توانید صبر کنید تا آن کتاب های درسی را از قفسه خود حذف کنید. در حالی که بسیاری از مردم کتب آموزشی خود را به دانش آموزان خردسال هدیه می دهند، برخی از افراد نیز آنها را می فروشند. شما می توانید با فروش کتب آموزشی، هم به حفظ ارزش کتاب و هم به حفظ محیط زیست کمک نمایید.

این مطلب را از دست ندهید: خریدار کتاب درسی

تنها نکته ای که بایستی در نظر داشته باشید، این است که کتاب هایی که می خواهید بفروشید، باید در شرایط خوبی باشند تا به خریدار دیگری که به آن نیاز دارد فروخته شود. از کتاب های آموزشی گرفته تا راهنماها و رمان ها، شرکت ابراهیمی همه این گونه کتب های را خریدار است.

ابراهیمی، خریدار کتاب آمورشی در تهران و البرز

به منظور دریافت مشاوره خرید و استعلام قیمت کتب خود، با تلفن های ۰۹۱۲۶۶۵۷۹۸۹ و ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸ تماس بگیرید. ما به عنوان خریدار کتاب آمورشی، همه نوع کتب شما را خریدار است.

به این مطلب امتیاز دهید
به اشتراک گذاری این نوشته TwitterFacebookWhatsappTelegramLinkedInPin It
×